.

Airsoft Mníšek AS-M

Airsoft Mníšek AS-M vznikl oddělením jedné skupiny Brdského Zálesáka v roce 2008. Co se u nás stalo v poslední době?

Ze začátku roku 2012 jsme se spíše soustředili na větší akce (nad 300 hráčů) jako Afghánistán, AS portál, Taškent 4 a další. Poměrně dost našeho času věnovaného přípravám pohltila akce Taškent 4, kde jsme působili jako spoluorganizátoři.

K jednotce v průběhu roku přibyli noví členové. A tak roku jsme se v druhé polovině zaměřili na týmovou spolupráci. Začali jsme dávat dohromady výcvikový plán, abychom mohli začít systematicky trénovat. Ke konci roku jsme podali žádost o registraci nového občanského sdružení s názvem AIRSOFT MNÍŠEK AS-M, AIRSOFTOVÝ TÝM, o.s. Dne 21. 11. 2012 nás zaregistrovalo Ministerstvo vnitra jako občanské sdružení, které má ve svých stanovách zakotveno jak sportovní činnost, tak pořadatelskou činnost při airsoftových akcích.

Pro sezónu 2013 již nyní plánujeme velké akce jako třeba Vietkong 4 a dále akci určenou i pro širší veřejnost s názvem Noční přechod Brd. Doufáme, že v tomto roce překonáme nebo minimálně vyrovnáme počet patnácti akcí z roku 2012.

Airsoft Mníšek AS-M Je složen ze dvou stálých družstev a velení + nováčci. Každý nový člen nejdřív nastoupí do tzv. nováčků, ve které má možnost prokázat své kvality, zdokonalovat se a vybrat si své zaměření. Možnosti jsou široké a každý tak může najít své uplatnění v rámci týmu. Jako v minulých letech jsme připraveni a ochotni přijímat mezi sebe nové tváře.

Zdeněk Lukáš, Matěj Zábranský

Album info

Popular tags

Random image