.

MLADÍ FOTOGRAFUJÍ PAMÁTKY (2007-2010)

Prezentaci soutěžních prací z celostátní soutěže MLADÍ FOTOGRAFUJÍ PAMÁTKY bylo možno vidět ve vstupní chodbě kláštera na Skalce ve dnech 11. 9.-14. 10. 2010. Expozici připravilo Městské kulturní středisko Mníšek pod Brdy ve spolupráci s vyhlašovatelem soutěže, Sdružením historických sídel Čech, Moravy a Slezska. Podporovatelem soutěže je firma Zoner.

Na čtyřech z osmi velkoformátových panelech byli prezentováni vítězové uplynulých čtyř ročníků, snímky z předávání ocenění vítězům na Staroměstské radnici v Praze a v Radě Evropy ve Strasbourgu.

Čtyři další panely byly věnovány neoceněným fotografiím, jež představily mladé nadějné fotografy v řadě tematických celků. Seznam prezentovaných prací a další podrobnosti naleznete v archivu kulturních akcí města na adrese
http://www.mnisek.cz/obcan/kultura/?typ=0&archiv=true&od=2&more=275#ka275 .

Snad tato prezentace vzbudí v některých mladých lidech, kteří rádi fotografují, chuť zúčastnit se příštího ročníku. Podmínky soutěže platné pro minulé ročníky je možno najít na webových stránkách Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska, aktuální budou vyhlášeny počátkem roku 2011.

JB

Album info

Popular tags

Random image